Badminton
Klimkovice

MČR U15 – mixový bronz pro Terku Dejlovou

MČR U15 – mixový bronz pro Terku Dejlovou

S velkou radostí uveřejňujeme, že klimkovická hráčka Tereza Dejlová si odváží bronzovou medaili s Mistrovství ČR kategorie U15. Tu vybojovala po boku Tobiáše Stebela v mixové části turnaje. Velká gratulace.

Kromě Terky na turnaji srdnatě bojoval druhý klimkovičák Johan Kňazovčík. V mixu spolu s Martinou Czajovou dokráčeli do druhého kola kde prohráli v třísetové bitvě v pátým nasazeným párem. V deblu spolu s Tomášek Maříkem okusil Johan jaké to je bojovat o semifinále. Bohužel třetí nasazený pár byl nad síly tohoto dua.

Oběma hráčům děkujeme za příkladnou reprezentaci oddílu.


10.11.2023

Dva klimkovičtí hráči míří směr MČR U15 v Mostu

Tereza Dejlová si na turnaji zahraje všechny disciplíny. V singlu ji v prvním kole čeká Karolína Hniličková z Českého Krumlova, v deblu spolu s Klárou Fliglovou v prvním kole narazí na pár Denisa Audy, Aneta Váňová a v mixu, kde jako 3/4 nasazený pár s Tobiášem Stebelem čekají na lepšího z prvního kola.

Johan Kňazovčík nastoupí v mixu po boku Martiny Czajové, kde v prvním kole narazí na pár Tomáš Mařík, Linda Vernerová a také v deblu. tady s parťákem Tomášem Klapalem čekají na soupeře, který vzejde z prvního kola.

Výsledky z MČR U15 můžete sledovat na tournamentu.