Badminton
Klimkovice

Oblastní Přebor U13 – úspěšní Filip a Adam

Oblastní Přebor U13 – úspěšní Filip a Adam

OP U13 Kopřivnice ve znamení bronzu

V Kopřivnici se 30.9.2023 konal oblastní přebor U13 za účasti našich mladých talentů ve složení Augustin Adam, Ivan Filip, Janásek Jiří, Kaláč Ondřej, Ponča David, Cabáková Běla, Viragová Tereza, Šíma Ondřej a Kaláč Ondřej.

Nejvíce se dařilo Adamovi a Filipovi .
Kluci začali mixem, Filip s Gábinou Kaloužovou bohužel prohráli v 1.kole, Adamovi s Lindou Vajdovou se dařilo o poznání lépe a nakonec vybojovali bronz .
V singlu měli kluci v 1.kole volný los, ve 2.kole Adamovi nenastoupil soupeř a Filip se trápil, ale nakonec zvítězil.Ve čtvrtfinále už oba ukázali krásnou hru a celkem v pohodě postoupili do semifinále, kde čekal na Adama 1.nasazený Václav Kozielek a na Filipa 2.nasazený David Navrátil. Kluci hráli hezky, ale na soupeře nestačili a brali oba dva 3.místo .
V deblu Filip s Adamem došli také do semifinále, kde na ně čekali opět Kozielek s Navrátilem. Ani v deblu je kluci nezlomili a získali opět bronz. Krásný výsledek, gratulujeme 

Všichni ostatní z naši výpravy ve svých prvních zápasech narazili na silnější soupeře a dále nepostupovali, za zmínku ale určitě stojí jejich skvělé nasazení a snaha zahrát co nejlepší výsledek. Odvážejí si tak velmi cenné zkušenosti do dalších turnajů.

Za článek Filipovi děkujeme.