Badminton
Klimkovice

OP U17 Přerov

OP U17 Přerov

Nekonečný turnaj v Přerově se odehrál minulý víkend 21.10.2023.

Reprezentovali tito hráči: Terka Dejlová, Barča Hanáčková, Eliška Honajzerová, Naty Kostková, Anet Poštulková, Kuba Häring, Jirka Hudec, Čenda Hurník, Štěpán Lencse a Víťa Oswald.
V mixu se nejvíce dařilo páru Dejlová/Stebel, kteří došli až do finále, ve kterém prohráli proti páru z Orlové Grednerová/Kupec.

Z chlapců se do semifinále dostal Víťa Oswald, který nestačil na Petra Ondru z Přerova. Ani ve čtyřhře se chlapeckému páru Oswald/Walder nepodařilo přes pár Ondra/Chudárek projít do finále. Přesto si ale Víťa odvezl dvě bronzové medaile. 

Dívky ve dvouhře skvěle reprezentovala Terka Dejlová, která předvedla krásný výkon proti Anně Vavrečkové [3/4] z Olomouce 22:20, 18:21, 18:21. 
Ve čtyřhře dívek se Eliška Honajzerová s Bárou Pavlištíkovou umístila na třetím místě, kdy holky nestačily na pár Grednerová/Šuhajová. 

Tento turnaj byl jak pro hráče, rodiče i trenéry velmi náročný. 

Velkou komplikací byla také mastná skvrna na jednom z kurtů, která znemožnila hru a přenesla se poté i na další kurt. Turnaj se tak musel odehrát na zbylých dvou kurtech, a tak se turnaj prodloužil do pozdních večerních hodin. Z Přerova jsme odjeli těsně před desátou hodinou. 

Všichni hráči si zaslouží pochvalu od trenérky Kačky nejen za skvěle odvedenou práci na kurtech, ale také za výdrž a trpělivost během všech komplikací, které nastaly. Věříme, že i tento turnaj hráčům přinesl cenné zkušenosti.